Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 17.02.2022, 19:17
azor napisał(a):Wyświetl post
Ale Ty mi nie wysyłaj urywek tylko odpowiedz na pytanie
Ja Ci odpowiem:

Idź się wypłacz na stronie "Wyborczej", mają tam artykuł o tej strasznej zbrodni, pewnie jesteś prenumeratorem - tam Cię wysłuchają. Tutaj nie, bo jesteś jakimś kosmitą i Twoje żale raczej nie znajdą zrozumienia.

W skali interwencji kibicowskich - pełny Wersal, żaden nie musiał nawet koszulki oddawać (a 3/4 powinno). I lepiej żeby to wystarczyło, bo przy ewentualnym spadku nikt już nie będzie krzyczał tylko od razu będzie w........

I chciałbym żebyśmy nie mieli niedomówień - zasłużony.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.02.2022 o godz. 19:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując