azor napisał(a):

|
Ale Ty mi nie wysyłaj urywek tylko odpowiedz na pytanie
|
Ja Ci odpowiem:
Idź się wypłacz na stronie "Wyborczej", mają tam artykuł o tej strasznej zbrodni, pewnie jesteś prenumeratorem - tam Cię wysłuchają. Tutaj nie, bo jesteś jakimś kosmitą i Twoje żale raczej nie znajdą zrozumienia.
W skali interwencji kibicowskich - pełny Wersal, żaden nie musiał nawet koszulki oddawać (a 3/4 powinno). I lepiej żeby to wystarczyło, bo przy ewentualnym spadku nikt już nie będzie krzyczał tylko od razu będzie w........
I chciałbym żebyśmy nie mieli niedomówień - zasłużony.