zibi7 napisał(a):

Runjaić może nie miał pojęcia o trenowaniu, ale za to miał pojęcie o punktowaniu, co pokazują statystyki tego pierwszego, "fatalnego" sezonu Runjaicia, który obrósł już mitem i jak bumerang wraca przy każdej dyskusji o trenerach Wisły.
Runjaić 1 sezon - "fatalny":
22 mecze - 36 punktów, 10 wygranych, 6 remisów, 6 porażek
Guliczka 1 sezon "analogiczny"
21 meczów = 21 punktów, 6 wygranych, 3 remisy, 12 porażek
Analogia jak po byku. Pora już skończyć przywoływać ten niby "fatalny" pierwszy sezon Runjaicia, bo jest to zwykłym mitem. Dokonania ostatnich "fachowców" na posadzie trenera Wisły, nie mają nawet podjazdu do pierwszego sezonu Runjaicia.
|
Dodam więcej. Runajaić przychodził w trakcie sezonu po zwolnieniu Skorży do rozbitej Pogoni, która była w strefie spadkowej skazywana na spadek i do zimy musiał dotrwać na tym co pozostawił mu poprzednik.
Na wiosnę kiedy wdrażał swój autorski plan miał bilans 8-4-4 co daje średnią 1,75pkt/mecz. Wynik dla nas nieosiągalny. Tyle w temacie mitologii.