|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#231

17.02.2022, 14:43
|
azor napisał(a): 
Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca, a tłumaczenie „ze mogło być ostrzej” pokazuje tylko poziom zidiocenia zarówno tych którzy tam byli jak i tych którzy nie widza w tym nic złego.
I nie - nie ma żadnych okoliczności, które by taki najazd tłumaczyły.
|
https://twitter.com/SadykPasza/statu...-XtNz95ZQ&s=19
Czysta patologia
|
|