Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 17.02.2022, 14:43
azor napisał(a):Wyświetl post
Takie rzeczy w ogóle nie powinny mieć miejsca, a tłumaczenie „ze mogło być ostrzej” pokazuje tylko poziom zidiocenia zarówno tych którzy tam byli jak i tych którzy nie widza w tym nic złego.

I nie - nie ma żadnych okoliczności, które by taki najazd tłumaczyły.
https://twitter.com/SadykPasza/statu...-XtNz95ZQ&s=19

Czysta patologia
Odpowiedz cytując