|
Uwazam, ze wszystko kwestia mentalnosci - jak to mowil pilkarz sasiadki:
Holendrzy myślą, jak grać w piłkę. Polacy myślą, jak wygrać mecz
czyli dla Holendra mozna przegrac ale jesli zespol dobrze funkcjonowal to bylo OK
dla Polaka coz - wazna wygrana, niewazne jaki styl.
|