Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

kolejna na tym forum dyskusja w ktorej oboje macie racje, tylko piszecie o czyms innym
ustrukturyzje fakty:
w cywilizowanych klubach
trener któremu dobrze idzie jest w klubie zostawiany dalej i pracuje długofalowo
trener który odpierdala chujnie jest wymieniany dość szybko , nikt nie trzyma go 4 sezony "a nuż zaskoczy"
|
To oczywiście prawda ale klub, który zmienia trenerów jak rękawiczki uważany jest za niepoważny. I zazwyczaj mu nie idzie. Dotyczy to zarówno pp. Witkowskich w BBT jak i dawnego prof. Filipiaka w Craxie. Niestety, ostatnio również nas.
Więc mam nadzieję, że Wuja okaże się Panem Trenerem i przepracuje 1,5 roku+