Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

w cywilizowanych klubach
trener któremu dobrze idzie jest w klubie zostawiany dalej i pracuje długofalowo
trener który odpierdala chujnie jest wymieniany dość szybko , nikt nie trzyma go 4 sezony "a nuż zaskoczy"
|
Dokładnie tak.
Swoją drogą, dobry trener, któremu idzie dobrze też może po prostu chcieć odejść gdzie wyżej - nie zawsze da się go zatrzymać.