Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

po pierwsze musze podkreslic ze jestem ZWOLENNIKIEM zatrudnienia Brzęczka , bez cienia ironii to pisze
po drugie , oczywiscie prezes zawsze jest przydupasem właściciela , problemem jest to że u nas właścicieli jest 3 , a swojego słupa ma tylko jeden z nich
moim zdaniem to spowoduje w koncu kwas
dodatkowo , o ile Wujek jest dobrym trenerem , a my w takiej dupie że nie można powiedzieć że go po znajomości ściągneliśmy , wręcz przeciwnie , na chwile obecną to on po znajomości sie zgodził , więc chwałą jemu i Kubie za to
poza tym pamiętajmy że gdyby te niecałe 20 lat temu nie przywiózł nam Kuby w bagazniku dużego fiata , to niewiadomo jak by sie kariera Kuby potoczyła , a co za tym idzie i nasz bo dał nam sporo radości
oboje sobie sporo zawdzięczają
natomiast w przypadku Prezesa , niestety tu już mamy nepotyzm pełną gębą , a jeśli nawet jego forumowy obrońca Kerherop pisze o nim z pobłażliwością i sugeruje że zarządza Bałaziński , a Dejv to tylko taki kwiatek w butonierce , to naprawde sytuacja jest dość groteskowa
no i inaczej PR-owo by wyglądało gdyby Brzęczek przychodził jako trener-wujek , do klubu gdzie Kuba jest właścicielem (kontrowersyjne , ale dopuszczalnie)
a inaczej gdy przychodzi trener-wujek do Klubu gdzie Kuba jest właścicielem , a jego brat Prezesem-przydupasem
|
Jeśli chcesz być poważnie traktowany to może wytłumaczysz co masz do prezesa , że go obrażasz ?