Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.02.2022, 09:33
PAWEŁ napisał(a):Wyświetl post
Tu nie ma co krytykować, wszystko jest zejebiscie te wagony zajebistych manekinów, te drzwi obrotowe dla trenerów, te wizje krakowskiej piłki bez odpowiednich wykonawców, te internetowe trole które tyle zajebistych transferów uwalili bo sprawa się rypła, ten Pasieczny najlepszy dyro w Europie. I tak można pisać bez końca. Kwituje słowami Smolenia:

Mamusiu jak tu pięknie

Szkoda mi jedynie Radka Sobolewskiego który mając Wisłe w sercu został wciągnięty do tej brudnej gry Puchatka i Tołdiego

A tak BTW ciocia i teściowa Puchatka stoją z walizkami przed klubem
Błaszczykowski trzy lata temu postanowił podjąć próbę postawienia bankruta na nogi, znalazł do tego wspólników i choć nie mają olbrzymich majątków, to jednak mozolnie Wisłę z bagienka wyciągają, utrzymując ją przy tym w ekstraklasie. Mógł sobie Kuba w 2019 roku podpisać kontrakt w USA, kosić miliony zł, ale wybrał coś innego - w zamian za to czyta o sobie i swojej rodzinie bzdety takiego frustrata jak Ty.

Btw - nikt tutaj nie napisał, że wszystko jest super, ale albo masz pewne problemy z czytaniem ze zrozumieniem, albo w swoim zacietrzewieniu nie chcesz przyjąć pewnych rzeczy do wiadomości. Sportowo jest tragicznie i każdy jest tego świadomy.
Odpowiedz cytując