Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
zdajesz sobie sprawe że potwierdziłeś właśnie że prezes jest figurantem i słupem Kuby ?
|
A za Cupiała to jak było? Prezesi nie byli od wykonywania poleceń właściciela? Jaką mieli swobodę w działaniu, jak jeden telefon z Myślenic zwalniał trenera? Wtedy dopiero to byli figuranci ....