Wyświetl pojedynczy post
siara
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW(30) OD 1983 NA REYMONTA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 15.02.2022, 06:39
MB1906 napisał(a):Wyświetl post
@serek

Nie, nie, nie, nie i nie.

Natomiast widze, ze w razie W to Pan Dawid jest ostatni do zabrania glosu, wtedy kiedy go zabrac najciezej ale ze wszech miar nalezy. Wtedy wlasnie dobr lider jest zderzakiem calej organizacji.
Co do oceny pracy ws dzialalnosci podstawowej to chyba bardziej naocznie ocenic nie mozna, pod tym wzgledem jestesmy w TOP najgorzej zarzadzanych klubow ekstraklasy ostatnich 3 lat.

@Yggdrasil

Zupelnie nic. Ich cyrk ich malpy. Chciec miec prezesa z krwi i kosci to nie ten kaliber co chciec miec wlasciciela z miliardami.
Jesteśmy najgorzej zarządzanym....a wychodzenie z długów, to już totalny skandal !
Odpowiedz cytując