Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.02.2022, 20:02
nero napisał(a):Wyświetl post
Tyle lat ciężkiej pracy Kuby, zapewne wielu znajomych z branży, do tego wujek od lat grający i też siedzący w branży, a jedyna opcja w ostatnich latach to zatrudnianie rodziny.

Chociaż jak się zastanowić to z całej trójki, chociaż trener nie będzie się uczył fachu w przeciwieństwie do prezesa i właściciela.
Tu nie trzeba być dziennikarzem śledczym, by dostrzec że Kuba się bronił rękami i nogami aby nie zatrudnić Brzeczka w klubie.

Właśnie z powodu m.in. takich opinii.

Problem w tym że nikt poważny by nie chciał ratować Wisły w tak beznadziejnej sytuacji jak jest teraz.

@Czerpech
Tak, pominąłem Dawida B bo dla mnie kompetencje prezesa są po stronie Balazinskiego. Dawid B pełni głównie funkcje kontrolne i prawa rękę Kuby. Do tego jak widać nieźle idzie mu negocjowanie umów sponsorskich, ale kto by tam pamiętam o największym w esa kontrakcie sponsorskim z Orlenem.

nero napisał(a):Wyświetl post
Hm... sprawy osobiste, to może właśnie z tego powodu

I tak Kuba dorzuca bratu kolejne zadania. Gdy dzwoni do niego przyjaciel, który utknął w Paryżu, Kuba wysyła w 600-kilometrową podróż z Dortmundu brata.
.
.
.
Powiesz kiedy to było? Nie czasem gdy obaj mieli po 23 lata?
Ostatnio edytowane przez Karherop : 14.02.2022 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując