|
Senior Member
Offline
|
#126

14.02.2022, 19:42
|
TroniC napisał(a): 
|
Podumalem troche dzis nad wydarzeniami. Nie jestem szczegolnym fanem Brzeczka. Ale... Czy gdybym byl na jego miejscu, tu i teraz, czy wzial bym tą robote? NiE. Jak nas chlop nie wyciagnie z tego gowna w ktorym tkwimy, to jego reputacja lezy i kwiczy. Podobnie jak reputacja braci. Oni nie sa idiotami i zdaja sobie sprawe z tego ze zostana zjedzeni. A skoro do dealu doszlo, to licze ze zrobia WSZYSTKO zeby sie nie skompromitowac. Trzeba bedzie spiac dupe. Jestem na tak - lepszej opcji nie ma. Sobolewski to dla mnie wisienka na torcie.
|
dobry post
|
|