Cytat:
|
Kuba ma jednego brata? Jest jeszcze jakaś siostra? Dobra kuzynka, ktoś jeszcze? Bo jak tak na bank będziemy mieli ich w Wiśle.
|
Zapewne jak każdy człowiek, ma jeszcze jakąś rodzinę.
Może wycofasz się z forum na te parę dni i wrócisz gdy zatrudni kolejnego wujka? Przecież to się na bank wydarzy.
Co do DB: prezes klubu ma być osobą zaufaną dla zarządu.
Dlatego np. Filipiak przez wiele lat na prezesa mianował Filipiaka, Mioduski mianował Mioduskiego, a Rutkowski wsadził na stołek prezesa Rutkowskiego...
Naprawdę dopierdalacie się do tego, tak jakby to on jednoosobowo o wszystkim decydował.
Druga rzecz: czy poza tym grzechem, że jest bratem prezesa, dzięki czemu mamy pewność, że nie wyniesie kasy w reklamówce, ma jakieś inne grzechy? Mamy najlepszego sponsora od lat, partenerów, sprzedajemy piłkarzy za gruby hajs (sarapata nie potrafiła bańki wyciągnąć za Carlitosa), długi maleją, relacje z miastem poprawione... O .... wam chodzi?
===
Z JB to samo: to trener, który z powodzeniem prowadził Płock, oraz kadrę. Bo dla mnie pierwsze miejsce w grupie z przewagą 6 pkt nad Austrią i 7 pkt w LN to dobry wynik. Nie wspominając o tym, że jako piłkarz liznął poważniej piłki.... To nie jest tak, że JB zajmował się hodowlą krów i nagle został naszym trenerem...
Cytat:
|
To tak samo jak weźmiesz do swojej firmy żonę, nigdy nie będziesz jej traktował tak samo jak Kasie, którą zatrudniałeś z ogłoszenia.
|
Kuba ma 30% udziałów w Wiśle, nie jest panem i władcą. Naprawdę myślisz, że Wisła będzie przegrywać 10 spotkań pod rząd a on dalej będzie potrafił przekonać resztę właścicieli, żeby ryzykowali swoją kasą i trrzymali JB na ławce? Bez jaj.