|
Ja to nie wiem co wy macie z tymi powiązaniami rodzinnymi. Ok może Dawid jest tu tylko że wzglądu na to że jest bratem Kuby, ale co do Brzeczka to przecież nie wziął kogoś bez kompetencji, trenera który do tej pory prowadził tylko 3 czy 4 ligowe kluby. Wziął trenera który całkiem nieźle poradził sobie w ekstraklasie i z powodzeniem prowadził kadrę.
|