|
TS FANATIC gówno prawda, nie było kompletnie nikogo, Kwiecień po przejrzeniu papierów stwierdził, że długów jest za dużo i w to nie wchodzi (gdzieś ktoś pisał, że ew. chciałby mieć decydujący wpływ na decyzje w Wiśle), poza nimi był ten oszust Meresiński i tych dwóch pajaców z parasolką z drużyny A. Ty i nero jesteście albo ludźmi podszywającymi się pod kibiców Wisły, albo należycie do grupy tych złodziei, którzy wcześniej okradali nasz klub!
Tertium non datur!
Siejecie tylko ferment posługując się nieprawdą!
|