|
Ja też mogę zalogować się na forum Legii (na przykład), podać że jestem jej kibicem - oczywiście pochodzącym z Warszawy. Mogę nawet stworzyć jakąś fajną ksywę ..np "CWKS for life", a potem pisać strolowane teksty, siać dezinformacje, podjudzać, atakować piłkarzy (oczywiście jako "kibic" w dobrej jedynie wierze) i robić syf..
Nie wiem kto tu jest kim, nie będę wskazywał personalnie, ale weźcie pod uwagę że
NA TYM FORUM PISZĄ I CZYTAJĄ JE NIE TYLKO KIBICE WISŁY
|