ashkeczup napisał(a):

|
Ale wiesz, że te mecze były we wrześniu, a okienko zamyka się z końcem sierpnia? Wiesz, że na miejscu spadkowym przezimowali ją CI SAMI CO DO JEDNEGO piłkarze, którzy wygrywali z Leicester i Spartakiem? Czy mówisz, że był potencjał pstryk nie ma potencjału, a w ogóle to słowo potencjał zarezerwujmy dla fizyków bo wydmuszka. Kto bronił Guli grać z kontry? Ja wręcz nalegałem xD Każdy normalny trener z odrobiną oleju w głowie, ba, każdy człowiek z odrobiną tego oleju by spróbował. No chyba, że jak wam coś w jeden sposób nie wychodzi, to nie szukacie drugiego, tylko całe zasrane życie robicie to samo, a potem ź.....o, że nie pykło.
|
Nie ma Martinsa, Luquinhasa i Emreliego. To powiedzmy, że jest gwóźdź do trumny, po wcześniejszej stracie Kapustki i Juranovicia. I o ile przed okienkiem zimowym problemy Legii wynikały w jakimś stopniu z udziału w pucharach, teraz jest naprawdę słaba.
Problem polega na tym, że do takiego grania jak Warta czy Stal potrzeba piłkarzy o konkretnych cechach. Nie sprowadzaliśmy takich. Oni nie muszą być wirtuozami, ani kosztować kokosów. I oczywiście Gula próbował grać defensywnie, raz z niezłym skutkiem w meczu z Górnikiem, raz z fatalnym w spotkaniu ze Śląskiem.