|
Uważam, że bardzo dobry wybór.
Obiektywnie trener Brzęczek może więcej stracić niż zyskać na przyjściu do nas.
Po tym co prezentuje drużyna to widmo spadku jest ogromne... więc łatwo zapisać niechlubną kartę na swojej trenerskiej karierze. trener będzie bazował na tym co wypracował Gula... a przygotowanie fizyczne wygląda miernie.
Krytykujecie trenera Brzęczka zamiast spojrzeć na niego obiektywnie.
Według mnie jest to bardzo solidny trener! Miał przyzwoite wyniki w każdym miejscu gdzie pracował, zarówno w klubach jak i reprezentacji.
Oczywiście nie podobał mi się styl gry reprezentacji Polski za Brzęczka... i sam go krytykowałem... Ale spojrzy prawdzie w oczy... Brzęczek zrealizował wszystkie zadania jakie mu postawiono.... Styl był jak był... ale punktował i nie zaliczał takich wpadek jak Sousa... Może i styl Sousy był efektowniejszy (Hiszpania i Anglia) ale to Sousa przegrał ze Słowacją i Węgrami...
Patrzmy obiektywnie i przez ten pryzmat Brzęczek to bardzo dobry wybór.
Oby mu się udało bo czeka go ciężkie zadanie!
Powodzenia trenerze.
|