Teraz czas na teściowa, podobno już puka do drzwi klubu

Ja tylko przypomnę jakim to super pomysłem na początku był Gula.
Po drugie kontrakt jest na półtora roku!!!!!!!!!!!!!!!
Pół roku + automatyczne przedłużenie o rok przydupas Puchatka- Tołdi znowu myśli ze kibice to idioci