|
Ja myślę, że nie są najlepsi, ale nie są aż tak źli, a znajdzie się też kilku solidnych. Nie pamiętam, czy Brzęczek buduje zawodników, ale na pewno za jego pracy w Płocku wypromowały się te wszystkie Rasaki itp., więc chyba coś z naszych wirtuozów wyciśnie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|