Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.02.2022, 14:16
Greg25 napisał(a):Wyświetl post
wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen
W odróżnieniu od niektórych idiotów tutaj nie śmieję się bez powodu.
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego. Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów.

Dalej Ci wesoło?
Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.02.2022 o godz. 14:19.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując