Greg25 napisał(a):

wolfy ma rację, to najlepszy wybór, chciałoby się rzec "Jaśku, wreszcie jesteś..." - wolfy napisał pierwszy pozytywny post od niepamiętnych czasów... to chyba dobry omen
|
W odróżnieniu od niektórych idiotów tutaj nie śmieję się bez powodu.
I nie wiem czy mój post jest taki pozytywny - to nie jest tak że teraz jedziemy z ....ami i liga nasza. Rozwiązaliśmy
MNIEJSZY z problemów - niedopasowania taktyki do możliwości materiału ludzkiego.
Podstawowy problem chujowej, bezmyślnie złożonej kadry pozostał i jeśli spadniemy, to przez politykę transferową klubu, nie przez trenerów.
Dalej Ci wesoło?
Bo moim zdaniem to jest dobry moment żeby wreszcie przejrzeć na oczy i zacząć się bać.