Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#400
Stary 14.02.2022, 14:05
MaLk napisał(a):Wyświetl post
W sumie, jakby się zastanowić, to w tym akurat przypadku może być dokładnie odwrotnie - gdyby nie Kuba, to Brzęczek pewnie by w naszej sytuacji nawet na nas nie spojrzał.

Ryzyko spadku do CV trenera tuż po - było nie było - awansie z reprezentacją na EURO duże, pole manewru (skład + przygotowanie fizyczne) tragicznie małe.
Zgadzam się. Brzęczek jest finansowo ustawiony, mógłby poczekać na o wiele lepszą ofertę. W sumie - naprawdę jest niewiele gorszych miejsc dla trenera w lidze niż Wisła Kraków, a już Wisła po złym okresie przygotowawczym, gównianych transferach, bujająca się nad strefą spadkową...

Wybór najlepszy z możliwych przy założeniu że minimalizujemy ryzyko a nie szukamy (znowu) nowych twarzy.

Kto krytykuje ten jest zwykłym ciulem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując