|
Znamienne że nasi wirtuozi po blamażu ze stalą dostali od zulu guli 3 dni wolnego... wszak chodzili jak przecinaki i dali z siebie wszystko w meczu.
Najbardziej cieszy powrót Sobola w tym wszystkim.
Powód: Sobol
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 14.02.2022 o godz. 14:02.
|