Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.02.2022, 13:40
Cytat:
Pisałem już o tym od miesięcy. Niektórzy zaprzeczali, niektórzy atakowali i kto miał rację?

To miał być docelowy szkoleniowiec w obecnym układzie rodzinnym.

Dla mnie dzisiejsza decyzja jest równoznaczna ze zmianą nazwy klubu na Błaszczykowscy&Family Kraków.

Wisły już nie ma.

Dzisiejszą decyzję można porównać do zmiany Amiki na Lecha.

Jest to jawny sabotaż. Jeden właścicielem, drugi prezesem, wujek trenerem.

Skończmy już bajki o ratowaniu.

To smutny dzień, ale kolejny w ostatnich latach.

Skoro ludzie z wyrokami wam nie przeszkadzali, to skompromitowany wujek też jest ok.

Po trzech latach burdelu transferowego, po przyjściu niezliczonego szrotu, serii kompromitujących porażek : 0:7 z Legią, 0:5 z Lechem, 0:5 że Śląskiem, dwóch hańbach w PP, ciągłej walce o utrzymanie w naszej przaśnej lidze.

Wisły już nie ma. Jest jeden wielki wstyd...

Tylko czy Nieomylny zareaguje przy kolejnej serii porażek? Prędzej zgasi klub niż wywali wujka.

Zrobiliście z Wisły pośmiewisko.
czy jest na sali lekarz?

Brzęczek + Sobol to w tej chwili najlepsze, co mogliśmy dostać. Czy nie jest za poźno? Czy uda się utrzymać? Nie wiem, ale żaden trener, wliczając Guardiolę, by tego nie zagwarantował.
Odpowiedz cytując