|
W sumie to się cieszę, przed Gula bym nie chciał ale z drugiej strony reprezentacja Brzęczka i tak lepiej się prezentowała niż Sousy. To ,że Sobolewski zgodził się na asystenta to wspaniała informacja, ten czlowiek jest wielki dla mnie , widać że ma Wisłę w sercu ,mógłby być na pewno samodzielnie trenerem już gdzieś indziej
|