LucjuszWielki napisał(a):

Wiara w Alana, że pociągnie Wisłe, będzie za nią walczyć na noże jest dość zabawna. Miał okazje powalczyć i walczył jak Janicki w tych dwóch spotkaniach. Chyba, że będą tłumaczenia o kontuzji, tiaaa
|
Zaraz zaraz. Zagrał w Zabrzu, gdzie pod nieobecność na tej pozycji Frydrycha dobrze kierował obroną i zagrał w meczu ze Śląskiem, gdzie cała drużyna zagrał kupę.