Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 14.02.2022, 12:24
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Wiara w Alana, że pociągnie Wisłe, będzie za nią walczyć na noże jest dość zabawna. Miał okazje powalczyć i walczył jak Janicki w tych dwóch spotkaniach. Chyba, że będą tłumaczenia o kontuzji, tiaaa
Zaraz zaraz. Zagrał w Zabrzu, gdzie pod nieobecność na tej pozycji Frydrycha dobrze kierował obroną i zagrał w meczu ze Śląskiem, gdzie cała drużyna zagrał kupę.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując