|
Za Stolarczyka - Wasilewski, Peszko, Błaszczykowski, Brożek, Ondrasek, Lis... to byli piłkarze, którzy na prawdę walczyli za Wisłę, której nie traktowali jak tylko miejsce pracy.
Mi właśnie brakuje tego charakteru w Wisle, pazura, zaciętości... Uryga i Kuba nie grają.
|