Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1230
Stary 14.02.2022, 09:47
Za Stolarczyka - Wasilewski, Peszko, Błaszczykowski, Brożek, Ondrasek, Lis... to byli piłkarze, którzy na prawdę walczyli za Wisłę, której nie traktowali jak tylko miejsce pracy.

Mi właśnie brakuje tego charakteru w Wisle, pazura, zaciętości... Uryga i Kuba nie grają.
Odpowiedz cytując