FraMat napisał(a):

I co Gula zrobił w tym okresie przygotowawczym?
Czyżbyśmy chociaż fizycznie, szybkościowo, dynamicznie, wytrzymałościowo (o "taktycznie" z litości nie wspomnę) zdominowali całą ligę?
Podejrzewam, że gdybyśmy choć biegali jak teraz sąsiadka, ze Stalą nie byłoby wstydu
|
A obraz gry się jakoś szokująco zmienił? Czy ta drużyna teraz wygląda jakoś inaczej? Jest dokładnie tak samo jak na jesień tyle, że dodatkowo jest osłabiona brakiem dwóch najlepszych graczy. Trzeba było po meczu z Termalicą wyciągać wnioski, a nie liczyć na jakieś cuda na wiosnę. Nagle ktoś przejrzał na oczy i się zorientował, że GulaBall nie funkcjonuje?
Przecież preferowany przez trio i Gulę styl gry zakłada przede wszystkim dominacje techniczną i "taktyczną". Ja nie twierdzę, że Gula wszystko zrobił dobrze ale jak chcesz zapierrdalania to na pewno nie jest to trener pod to skrojony.