Jagul napisał(a):

|
Gula zrobił okres przygotowawczy, dostał "transfery" pod siebie, przepracował dwa mecze i został wyjebany, bo Trio obsrało zbroje.
|
I co Gula zrobił w tym okresie przygotowawczym?
Czyżbyśmy chociaż fizycznie, szybkościowo, dynamicznie, wytrzymałościowo (o "taktycznie" z litości nie wspomnę) zdominowali całą ligę?
Podejrzewam, że gdybyśmy choć biegali jak teraz sąsiadka, ze Stalą nie byłoby wstydu