Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 14.02.2022, 08:01
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Gula zrobił okres przygotowawczy, dostał "transfery" pod siebie, przepracował dwa mecze i został wyjebany, bo Trio obsrało zbroje.
I co Gula zrobił w tym okresie przygotowawczym?
Czyżbyśmy chociaż fizycznie, szybkościowo, dynamicznie, wytrzymałościowo (o "taktycznie" z litości nie wspomnę) zdominowali całą ligę?

Podejrzewam, że gdybyśmy choć biegali jak teraz sąsiadka, ze Stalą nie byłoby wstydu
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując