Karherop napisał(a):

Wg mnie szczególnie w lecie przyszly.
Nie jestem w stanie wytłumaczyć, czemu dziaduja. Hanousek, Skvarka, Kliment na papierze mieli wszystko aby zadomowić się w tej lidze.
Uryga - to się samo komentuje
Hugi - ile on to miał? 8 bramek i 8 asyst w lidze austriackiej?
Po fakcie łatwo powiedzieć że błędem było jego zatrudnienie. Takich głosów przy jego zatrudnieniu było mniej niż 5%.
|
Problemem nie są transfery letnie (które nawet można uznać za logiczne) tylko transfery zimowe.
Sprzedaż Yeboaha i Aschrafa czyli naszych dwóch najlepszych graczy i kto przyszedł na zastępstwo?
- Fazlagić - młody gość, który ma być do oszlifowania
- Cisse - nawet nie wiem jak opisać ten transfer.
Do tego dostaliśmy garść pierrdolenia z ust Pasiecznego, że nie będzie skrzydłowego, bo nie możemy blokować naszych młodych talentów
Przecież ten pomysł nie miał prawa wypalić w takiej formie.
Do zimy sytuacja była chuujowa ale w miarę stabilna, aż tu nagle dwa słabe mecze (i nic szokującego się w nich nie wydarzyło), a trio wyjebało trenera na lata

. Przecież to się samo komentuje
