Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 14.02.2022, 07:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
On tu nie powinien był trafić. Ew. powinny za jego przyjściem przyjść konkretne transfery.
Wg mnie szczególnie w lecie przyszly.

Nie jestem w stanie wytłumaczyć, czemu dziaduja. Hanousek, Skvarka, Kliment na papierze mieli wszystko aby zadomowić się w tej lidze.
Uryga - to się samo komentuje
Hugi - ile on to miał? 8 bramek i 8 asyst w lidze austriackiej?

Po fakcie łatwo powiedzieć że błędem było jego zatrudnienie. Takich głosów przy jego zatrudnieniu było mniej niż 5%.
Odpowiedz cytując