wolfy napisał(a):

|
On tu nie powinien był trafić. Ew. powinny za jego przyjściem przyjść konkretne transfery.
|
Wg mnie szczególnie w lecie przyszly.
Nie jestem w stanie wytłumaczyć, czemu dziaduja. Hanousek, Skvarka, Kliment na papierze mieli wszystko aby zadomowić się w tej lidze.
Uryga - to się samo komentuje
Hugi - ile on to miał? 8 bramek i 8 asyst w lidze austriackiej?
Po fakcie łatwo powiedzieć że błędem było jego zatrudnienie. Takich głosów przy jego zatrudnieniu było mniej niż 5%.