RAF napisał(a):

|
Właściciel (e) powinni być najważniejsi jako że to oni wykładają pieniądze. I to oni de facto mianują prezesa. Prezes, w warunkach Wisły Kraków, to pracownik a nie osoba decyzyjna.
|
Ale oni akurat wcale nie wyłożyli największych pieniędzy.