Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1807
Stary 14.02.2022, 02:15
RAF napisał(a):Wyświetl post
Właściciel (e) powinni być najważniejsi jako że to oni wykładają pieniądze. I to oni de facto mianują prezesa. Prezes, w warunkach Wisły Kraków, to pracownik a nie osoba decyzyjna.
Ale oni akurat wcale nie wyłożyli największych pieniędzy.
Odpowiedz cytując