Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1213
Stary 14.02.2022, 01:02
Ja tam za wszystko obwiniam zarzad i nikogo wiecej. Im sie zachcialo dlugofalowego projektu, krakowskiej pilki, Guli. Wszystko fajnie, tylko nie wzieli pod uwage, ze nas na realizowanie takiego planu jeszcze nie stac. Najlepszym tego dowodem sa transfery z klubu dwoch najlepszych grajkow.
Decyzja o zwolnieniu w tym akurat momencie jest absolutnie kuriozalna. Gosc dostaje caly okres przygotowawczy, kupuja Fazlagicia za ciezkie jak na nas pieniadze, ponoc specjalnie pod wizje planu, bla, bla, bla, pozbywajac sie dwoch innych. Dwa mecze, nara, zegnamy Adrianie. Fazlagic zostanie, cholera wie czy bedzie pasowal do wizji kolejnych trenerow. Pisze kolejnych, bo zapewne za rok juz bedzie inny i bedziemy przerabiac to samo jesli w koncu zamiast oslabiac kadre nie zaczniemy jej wzmacniac. Naszym planem powinien byc na ta chwile spokojny, ligowy byt, a nie jakies marzenia.
Ktos wyzej pisal, chyba wolfy, Gula nie powinien zostac w ogole naszym trenerem z wizja jakiejs krakowskiej pilki, dlugoletnich planow etc Nie jestesmy jeszcze w odpowiedniej do tego sytuacji. Czy ktos za to beknie? Pewnie nikt.
Odpowiedz cytując