Karherop napisał(a):

Raz w miesiącu to masz każdego właściciela klubu piłkarskiego w szatni.
A ja powiem, że żegnam z żalem, jako człowieka. Jako trenera już nie.
|
On tu nie powinien był trafić. Ew. powinny za jego przyjściem przyjść konkretne transfery.