|
Naprawde az taki mocny fanklub Guli na tym forum?.
Absolutnie mi tego szamana nie szkoda.
Od samego poczatku byl weryfikowany negatywnie przez ekstraklase brak elastycznosci, nepotyzm (Kliment, Skvarka), zaden z zawodnikow sie pod nim nie rozwinal, bral jakiejkolwiek taktyki/pomyslu na gre, fatalne przygotowanie fizyczne (w poprzedniej rundzie odcinalo nas kolo 65 minuty), braral schematow ofensywnych, brak schematow SFG, nieumiejetnosc ustawienia graczy na boisku, strata szatni, brak cech wolicjonalnych do tego zawodu.
Nie no kuzwa swietny trener.
Chetnie odeskortuje na granice.
Zbohom Adrain.
Malinowy król malowanych róż
|