|
to jasne, ale zwróćmy uwage na drugie dno tego twitta , kto jest druga najważniejsza osobą w klubie ?
któryś ze właścicieli ?
Królewski ? Jażdżyński ?
jak widać nie
Brat trzeciego z właścicieli
a skoro pisze to ex-insider to najwyraźniej jest coś na rzeczy
|