Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1793
Stary 13.02.2022, 23:07
Przypominam, że trener Gula był tu zanim dyrektorem został Pasieczny. Co prawda opiniował go dobrze, tak przynajmniej było mówione w wywiadach, ale to nie było tak, że to on go tu wymyślił. Inna sprawa, że Gule to chciały wcześniej inne polskie kluby, tylko on wtedy nie był dostępny lub za drogi. To nie jest zły trener i jestem pewien, że jeszcze będzie miał dobre wyniki. U nas nie zatrybilo.

Co do nowego trenera to wg mnie wybór jest oczywisty. Brzęczek.
Odpowiedz cytując