bridgeburner napisał(a):

|
Można wiedzieć na jakiej podstawie ta opinia?
|
Na podstawie jego własnych wypowiedzi ("napastników cała liga nam zazdrości", "chcemy z Lechem i Legią na wyjeździe grać otwartą piłkę" etc. było coś jeszcze o naszych doskonałych skrzydłowych) oraz dotychczasowej pracy w zakresie kompletowania kadry (jego polityka jest ani lepsza ani gorsza od tego, co mieliśmy bez dyrektora sportowego).
Dyskwalifikuje go sama jego wiara w to, że tu się w obecnych warunkach może udać jakiś "długofalowy" projekt oparty na ofensywnej grze. To jest kompletne oderwanie od realiów.