Ogryzek napisał(a):

Obawiam się że (nie wiem czy tak jest), że Kuba zbyt szybko chciałby u nas w klubie "Zachód". A nam trzeba najpierw solidnych polskich wyjadaczy, co to naciułają punktów.
Nie wiem jak jest w naszym TRIO, ale czy Królewski wymyslił tego Gule? Kto wpadał na kolejnego "cudaka" po Hyballi? Zamaist brac takich Urbanów, Zielińskich to my szukamy hooj wie kogo? Po co? Będą lepsi piłkarze, wtedy taki Gula moze coś by zwojował. Teraz potrzeba solidnego trenera i tyle.
|
Ja mam wrażenie, że ktoś u nas próbuje za wszelką cenę wymyślić futbol na nowo.
Nota bene, ten sam problem ma Legia z Mioduskim.
Ja naprawdę nie mam nic przeciwko długofalowej budowie, krakowskiej piłce, ambicjom profesjonalizmu, uporządkowanym finansom, atmosferze fajnego klubu i takim tam... ale niech to wszystko ma do jasnej cholery jakiś porządek. Najpierw zbudujmy coś, co jest w stanie spokojnie się utrzymać w połowie stawki. Potem spróbujmy czegoś więcej.