Mixu napisał(a):

Z całym szacunekiem do Sobola ale to nie jest trener na teraz.
Z Wują będzie patologia bo to rodzina.
Szczerze ja nie mam pomysłu kto mógłby to przejąć i uratować z polskiego grajdołka trenerskiego. Wszyscy trenerz z jakomkolwiek ugruntowaną opinią są już pozatrudniani.
Nawałka? Chyba nas na niego nie stać a dwa to za duże dla niego ryzyko.
KAZIU MOSKAL DO BOJU!
|
Jakie ryzyko dla Nawałki? To prawie emeryt (skończy 65 lat jesienią), 3 lata bez pracy i nikt go nie chce. Ja też go nie chcę w Wiśle bo moim zdaniem jest słaby.