Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#319
Stary 13.02.2022, 21:17
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunekiem do Sobola ale to nie jest trener na teraz.

Z Wują będzie patologia bo to rodzina.

Szczerze ja nie mam pomysłu kto mógłby to przejąć i uratować z polskiego grajdołka trenerskiego. Wszyscy trenerz z jakomkolwiek ugruntowaną opinią są już pozatrudniani.

Nawałka? Chyba nas na niego nie stać a dwa to za duże dla niego ryzyko.

KAZIU MOSKAL DO BOJU!
Jakie ryzyko dla Nawałki? To prawie emeryt (skończy 65 lat jesienią), 3 lata bez pracy i nikt go nie chce. Ja też go nie chcę w Wiśle bo moim zdaniem jest słaby.
Odpowiedz cytując