Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1197
Stary 13.02.2022, 20:59
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
może rozwinę odpowiedź bo widze że Wolfy błądzi:

zarządu że go wogle tutaj ściągneli
Że go zatrudnił bez odpowiednich piłkarzy.
Że mu osłabił drużynę zamiast wzmocnić i .......ił jaki to biznes zrobił.
Że go nie zwolnił skoro brakowało im pieniędzy i kompetencji na wzmocnienia.
Że najlepszego napastnika dali na jakieś ....a testy do Chin - DWA RAZY!
Że najlepszy napastnik to Forbes.
Że drugim ma być Kliment.

Można tak długo.

Gula miał grać ofensywnie, młodzieżą, o ligę i PP.

Kompromitacja trio na wielu poziomach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując