Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

może rozwinę odpowiedź bo widze że Wolfy błądzi:
zarządu że go wogle tutaj ściągneli
|
Że go zatrudnił bez odpowiednich piłkarzy.
Że mu osłabił drużynę zamiast wzmocnić i .......ił jaki to biznes zrobił.
Że go nie zwolnił skoro brakowało im pieniędzy i kompetencji na wzmocnienia.
Że najlepszego napastnika dali na jakieś ....a testy do Chin - DWA RAZY!
Że najlepszy napastnik to Forbes.
Że drugim ma być Kliment.
Można tak długo.
Gula miał grać ofensywnie, młodzieżą, o ligę i PP.
Kompromitacja trio na wielu poziomach.