Temat
:
Adrian Gula trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
wislak2214
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
1196
13.02.2022, 20:59
Adenalix
napisał(a):
Albo Wiślak typu Sobol albo wuja. Myślę, że opcja zagraniczna po ostatnich rozczarowaniach nie jest brana pod uwagę. Z wolnych trenerów doktorat w bronieniu się przed spadkiem ma Ojrzyński, a poza tym:
https://www.transfermarkt.pl/trainer...iner/statistik
Poleacam sprawdzić co robi Ojrzyński
wislak2214
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak2214
Znajdź inne posty napisane przez wislak2214