|
Byłem za tym, żeby dać trenerowi czas, żeby było normalnie, ale kiedy zaczęto dawać Guli czas, jak to powinno być w normalnym klubie, złapałem się na tym, że można dałoby mu dawać czas, gdybyśmy teraz byli 5-6 miejscu z co najmniej 35 punktami.
Kamień spadł mi z serca, choć nie znaczy, że kolejny kamień jeszcze czeka, aż się utrzymamy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|