|
Z komunikatu klubu chyba wynika, że decyzję podjęła Wisła, bez porozumienia z Gulą. Oby nie skończyło się odszkodowaniem i wypłacaniem pensji do końca umowy.
Wielka szkoda, że nie można piłkarzy zwalniać z klubu w trakcie rundy i sezonu bez większych konsekwencji, wówczas byłoby idealnie. A tak, po raz kolejny trener wszystkiemu winien, a piłkarze w dalszym ciągu mają wyjebane, bo są nietykalni.
|