Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1181
Stary 13.02.2022, 20:20
Dobrze, że odszedł, właściwie nie było już innej możliwości. Szkoda, kompletnie u nas nie dał rady, a wydawał się dobrym szkoleniowcem i fajnym człowiekiem.

Sobolewski? Brzęczek? Wojciech Łazarek
Odpowiedz cytując