Temat
:
Adrian Gula trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
d
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
1181
13.02.2022, 20:20
Dobrze, że odszedł, właściwie nie było już innej możliwości. Szkoda, kompletnie u nas nie dał rady, a wydawał się dobrym szkoleniowcem i fajnym człowiekiem.
Sobolewski? Brzęczek? Wojciech Łazarek
d
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do d
Znajdź inne posty napisane przez d