|
Mam pytanie do bardziej zorientowanych w sprawie uczestników tego forum.
Czy jako akcjonariusze Wisły Kraków mamy prawo w jakiś oficjalny sposób wyrazić swoją dezaprobatę w stosunku do
obecnego sposobu funkcjonowania Spółki ? Pismo, petycja z podpisami ? Mają nasze dane, są to w stanie zweryfikować. To w jaki sposób obecnie jest zarządzana spółka, której jesteśmy współwłaścicielami naraża nas wprost na utratę wartości posiadanych akcji i jawne działanie na szkodę spółki. Zarząd spółki jest abstrakcyjnie niekompetentny i zatrudnia kolejne osoby bez kwalifikacji do piastowanych funkcji. Dość k...a tego dziadostwa. Trener Wisły Kraków na konferencji pomeczowej jest popłakany jak przedszkolak, któremu dziecko sąsiadki zabrało grabki. To ma być gość, który cokolwiek zaszczepi agresji w te piz..y przywdziewające teraz koszulki Wisły Kraków ?
|