Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wklejam , bo po co sie ma to marnować w meczowym
-śmieszny obrazek ze śmiesznym komentarzem-
|
Kasztelaniec zrobił mi dzień. Nie wiem gdzie chłopak uczył się prawa spółek, ale nawet wyszukiwarka google takich głupot nie wypluje.