Skawa Wadowice napisał(a):

Cos sie nie zgadza. 4 cytat xD ze niby duzo strzalow? Hahahhahahahah
Chyba strzalow w kolano
|
No waidomo, że tam miał 100x lepszą pakę niż u nas a i tak ją skopał XD a, że teraz pracuje z (podobno) imprezowym i mało kompetentnym szrotem, to nawet tych strzałów prosto w bramkarza nie ma xd