|
Było brać Marcina Brosza wtedy a nie tego trenera. Powtarzam jeszcze raz czy opłaca się wlascielom krótkoterminowy zarobek sprzedając 3 zawodników którzy stanowili trzon drużyny kosztem spadku i utraty kasy z praw telewizyjnych, sponsorów itd. Mi to się nie kalkuluje bo zyski są mniejsze niż straty. Na moje oko to jakakolwiek zmiana trenera nadejdzie dopiero podczas przerwy na reprezantacje za miesiąc.
|