Sylwus1988 napisał(a):

|
co to w ogóle za fanpejdż? Frantic to już chyba nie istnieje jakiś czas. Tak samo pewien Donald to od lat nie jest nasz piłkarz, tak samo nie kojarze żebyśmy mieli jakiegoś Marka
|
Miałeś w szkole czytanie ze zrozumieniem czy wcześnie zakończyłeś edukacje
